MERMER MASA

Mermer Masa

Mutfak Mermeri 20 Yılı aşkın süredir üst düzey mermer masa üretiminde sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Modern bir fabrikanın geleneğinde, kendi atölyelerimizde yüksek kaliteli ve sofistike mermer masa tasarlıyor ve üretiyoruz.

Koleksiyonun ana vurgusu üzerinde mermer yemek masaları , mermer sehpa ve mermer yan masaları imalatı yapıyoruz. Yemek masalarında, özellikle mermer masalar da pazar lideriyiz. Sahip olduğumuz yüzlerce renk ve model seçenekleri ile sizleri evinize lüks bir görüntü vermeye davet ediyoruz

Dekoratif olmasının yanı sıra eskiden beri sağlamlığı ile de öne çıkan mermer ürünleri her alanda tercih edilen malzemelerin başındadır. Mermer Masa için sizlere oldukça farklı tasarım modelleri ile örnekler sunan firmamız dünyanın önce gelen maden ocaklarında üretilmiş olan mermerleri masa modeli ile birleştirip sizlerin kullanımına sunmaktadır. Mermer Masalar için ülkemizde önce gelen firmalardan biri olan Laz Mermer tarzı farklı ve zevkine en uygun dekoratif modern ürünleri ile sizleri karşılamaktadır.

Mermer Masa Renk Kartelası

Birbirinden güzel onlarca çeşit arasından dilediğiniz rengi seçip istediğiniz şekilde tasarımını  Mutfak Mermeri farkıyla yaptırabilirsiniz.

Mermerin doğuşundan bugüne dek olan tüm renk seçenekleri bünyemizde bulunmaktadır.

Mermer Masa Modelleri

Mermer Masa Modellerimizde orta sehpa, yan sehpa, mermer yemek masası, elips ve yuvarlak masa gibi modeller bulunmaktadır. Sitemizde modellerin tüm görüntülerini ve teknik detaylarını bulabilirsiniz.

Listelerimizde yer alan mermer ürünleri İtalya başta olmak üzere dünyanın önde gelen kaliteli üretime sahip ocaklardan üretilmektedir.

Tasarım ve uygulamada estetik bir görünüme kavuşan bu ürünler bir çok evde oldukça kaliteli bir görünüm vermektedir.

Mermer Yemek Masası

Mutfak Mermeri olarak uygulamasını yaptığımız çeşitli mermer yemek masası modellerini sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz renk, ölçü ve modelde  mermer yemek masası siparişinizi hemen verebilir ve evinize şık bir görünüm katabilirsiniz.Tüm yaşam alanlarınız için mermer masa konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.. Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın..